Vydej si vlastní KNIHU

Vydání a propagace knih od A do Z
pro autory, kterým na úspěchu jejich knihy záleží

Vlastní knihu si můžete vydat i vy. Nenechte se odradit nedostatkem peněz, zkušeností ani odmítnutím od nakladatelství. Jediné, co doopravdy potřebujete, je odvaha a víra ve své dílo!

Chcete svou knihu vidět na pultech obchodů a v e-shopech?
Víte, jak pro ni vytvořit tu nejlepší startovní pozici?
Přejete si, aby se čtenářům líbila a dobře se prodávala?

Dozvíte se, jak

  • dovést svůj text k dokonalosti,
  • ohlídat, aby pro vás vydání knihy nebyl finanční průšvih,
  • navrhnout obálku, která přitáhne pozornost,
  • knihu vydat bez obětování vlastních úspor,
  • ji dostat do knihkupectví a e-shopů,
  • stanovit cenu a pracovat s nástrahami českého knižního trhu,
  • najít čtenáře, kteří knihu nejvíc ocení.
Skvělé nakopnutí pro každého, kdo byť jen chvíli uvažoval nad vlastní knihou. Část o propagaci si přečtěte vícekrát, protože je důležitá pro každého autora, který do své knihy dává vše.
Václav Krajňákpodnikatel, digitální marketér a blogger
Dnes jsem obdržel vaši knihu a musím říct, že mě opravdu velmi potěšila. Ležím a mám čas, takže jedu jak fretka a už jsem v půlce. Je opravdu nádherně napsaná a udělaná, opravdu se mi líbí a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Takže za mě jednoznačně palec nahoru! Našel jsem v ní věci, které jsem neznal + inspiraci a trochu toho popostrčení. Takže jsem hrozně rád, že jsem na ní narazil.
Jan Kadlčíkčtenář
Před čtením jsem prošla celý blog Vydání knihy, proto se pro mě mnoho informací v knize opakovalo. Nicméně i přes to pro mne měla velký přínos. Doporučila bych ji každému, kdo hledá ucelené informace o vydávání knih a to ať už chce vydávat jakoukoliv formou. A nejen o vydávání, ale zejména i o propagaci a psaní (respektive technické stránce psaní). V knize se mi líbily náměty a nápady na akční kroky, přehlednost, srozumitelnost a ucelenost. Myslím, že studium s touto knihou může ušetřit hodně času, peněz i nervů. Celkově knihu mohu jedině doporučit.
Markéta K.čtenářka
Neděste se vlastní nevědomosti, světlo v tunelu se jmenuje „Vydej si vlastní knihu – Jak zachránit knihu před šuplíkem a jak dostat knihu ke čtenářům“ a já vám ji za srdce doporučuji!
Kamila Ulčováspisovatelka a spolumajitelka reklamní agentury
Musím říct, že ta kniha je skvělá. Dost mi teď pomáhá s kolísající pílí s psaním mého veledíla. Je tam všechno. Už teď mám detailní představy, jak knihu vydám, jak ji budu propagovat, jak proběhne křest, jak se bude prodávat... Tak už stačí jen málo. Neprokrastinovat a psát.
Petr Študentčtenář a vydavatel časopisu "Československá vlaková pošta" - www.vlakovaposta.cz
Škoda, že jsem neměla tyto absolutně „superkomplexní“ informace o vydávání a prodeji knihy dřív. Hodně věcí jsem kvůli tomu v procesu přeskočila, vynechala a napáchala chyby… Na jednom místě je zde vše. Nemusíte paběrkovat po všech možných webech a hledat kusé informace.
MUDr. Jana NovákováČáslav